بنر ولادت حضرت محمد

دانلود بنر میلاد حضرت محمد

توضیحات بنر ولادت حضرت محمد:


بنر ولادت حضرت محمد یک فایل لایه باز(psd) زیبا به مناسبت ولادت حضرت محمد می باشد. این طرح با رزولیشن 300 و سایز 4536*5784 پیکسل مناسب برای چاپ و وب است. شما همچنین می توانید دیگر بنرهای ولادت حضرت محمد را تماشا کنید.

توضیحات ولادت حضرت محمد:


میلاد پیامبر یا عید مولود ، سالروز ولادت پیامبر اسلام، محمد بن عبدالله است و یکی از اعیاد بزرگ اسلامی است. اگرچه تاریخ دقیق ولادت پیامبر اسلام مشخص نیست، این جشن‌ها معمولاً در ۱۲ ربیع‌الاول برگزار می‌شوند و شیعیان ۱۷ ربیع‌الاول را جشن می‌گیرند. اکثر مسلمانان و دولت‌های اسلامی این روز را جشن می‌گیرند، و به خاطر تولد او به شادمانی می‌پردازند، خیابان‌ها را آذین می‌بندند، و صدقات و خیرات می‌نمایند. در مساجد نیز مجالسی برگزار می‌کنند، و اشعاری به نام مولودی در مدحپیامبر اسلام می‌خوانند، و سیره او را بیان می‌دارند، و با شیرینی‌جات از مردم پذیرایی می‌نمایند.

توضیح دانلود بنر ولادت حضرت محمد:


لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین بنر ولادت حضرت محمد قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

 

3,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 3,000 تومان
3,000 تومان – خرید