تمپلیت پریمیر موشن لوگو 1

0

 

تمپلیت پریمیر موشن لوگو 1

نوع فایل: mogrt

نرم افزار قابل ادیت: Premiere

حجم فایل: 17.2 مگابایت

سایز فایل: 1080*1920 افقی

  • مهم: فایل moqrt از فونت فارسی پشتیبانی نمیکند، برای متن یا باید محتوای انگلیسی (اسم به انگلیسی یا سایت یا …) تایپ کنید یا یک نوشته فارسی از خود ابزار Text نرم افزار پریمیر اضافه کنید و به آن موشن بدهید. 
  • مهم: آموزش PDF استفاده از تمپلیت لوگو موشن برای کسانی هم که در سطح مقدماتی پریمیر را کار کرده اند کفایت می کند اما اگر به هر دلیلی توانایی اجرای کار را نداشتید سایت وکتورهوم هیچ مسئولیتی نسبت به بازگشت وجه ندارد و شما میتوانید با پرداخت هزینه به تیم وکتورهوم ویدئو لوگو موشن خود را دریافت کنید.
  • جهت هماهنگی برای درست کردن لوگو موشن با شماره 09302405262 تماس حاصل فرمایید.

توضیح دانلود تمپلیت پریمیر موشن لوگو 1:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین تمپلیت پریمیر موشن لوگو 1 قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3-تمپلیت پریمیر موشن لوگو 1، یک فایل mogrt است که در نرم افزار Premiere قابل ویرایش است.

4-فایل PDF آموزش استفاده از لوگو موشن در پوشه قرار دارد.

100,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 100,000 تومان
  • دسته بندی
  • حجم فایل حجم فایل : 17.2 مگابایت
  • نوع فایل نوع فایل : mogrt
100,000 تومان – خرید