فایل لایه باز بروشور بازاریابی خدمات 1

3+

توضیحات فایل لایه باز بروشور بازاریابی خدمات 1:


فایل لایه باز بروشور بازاریابی خدمات 1 طراحی شده در نرم افزار ایلستریتور به ابعاد مستطیل با رزولیشن 300 با قابلیت بزرگنمایی نامحدود بدون افت کیفیت می باشد که مناسب برای چاپ است. این بروشور کاملا با ابزار shape ساخته شده و محتوای و رنگبندی آن به آسانی قابل ویرایش است.

بروشور معرفی محصولات یک بروشور سه لت می باشد. که شما میتوانید به آسانی آن ها را بر حسب نیازتان جا به جا کنید.

شما می توانید دیگر بروشورها و کاتالوگ ها را مشاهده کنید.

توضیحات بروشور:


بروشور کتابچه ای چند صفحه ای یا اگر دقیق بخواهیم بگوییم چند لتی است که برای آموزش استفاده از کالا و خدمات از طرف تولید کنندگان و یا کسانی که میخواهند جنسی را به مشتری معرفی کنند تولید و چاپ می شود. طراحی بروشور اغلب بر روی راهنمایی بهتر مشتری برای استفاده از کالا مانور میدهد و چاپ بروشور اغلب جنبه تبلیغاتی خیلی کمتری نسبت به چاپ کاتالوگ می توان داشته باشد.

توضیح دانلود فایل لایه باز بروشور بازاریابی خدمات 1:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین فایل لایه باز بروشور بازاریابی خدمات 1 قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3-فایل لایه باز بروشور بازاریابی خدمات 1، یک فایل وکتور است که در نرم افزار Illustrator قابل ویرایش است.

15,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 15,000 تومان
15,000 تومان – خرید