فایل لایه باز بنر پست و استوری اینستاگرام 2

0

 

توضیحات فایل لایه باز بنر پست و استوری اینستاگرام 2:


فایل لایه باز بنر پست و استوری اینستاگرام 2، یک فایل لایه باز با 2 بنر یکی در سایز پست شبکه های اجتماعی و دیگری در سایز استوری اینستاگرام می باشد. این طرح قابلیت بزرگنمایی نامحدود بدون افت کیفیت می باشد.این طرح مناسب برای صفحات شبکه های اجتماعی کسب و کار شما می باشد. شما همچنین می توانید دیگر بنرهای شبکه های اجتماعی را تماشا کنید.

سایز این بنرها 1080*1080  و 1080*1920 می باشد.

 

توضیحات فایل PSD:


فرمت پیش فرض ذخیره فایل در نرم افزار فتوشاپ PSD می‌باشد، فایل های PSD در کلیه نسخه های نرم افزار فتوشاپ از ابتدا تا کنون قابل اجرا هستند و فرقی نمی‌کند که شما یک فایل را در چه نسخه ای از فتوشاپ ذخیره کرده اید ، با هر ورژنی از فتوشاپ شما میتوانید فایل خود را باز کرده و از آن استفاده کنید.

توضیح دانلود فایل لایه باز بنر پست و استوری اینستاگرام 2:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین فایل لایه باز بنر پست و استوری اینستاگرام 2 قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3-فایل لایه باز بنر پست و استوری اینستاگرام 2، یک فایل PSD است که در نرم افزار  Photoshop قابل ویرایش است.

4-لطفا به هنگام باز شدن فایل، ابتدا از پوشه ی Layers با کلیک کردن روی چشم لایه ها را فعال کنید.

8,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 8,000 تومان
8,000 تومان – خرید