Support Support

فایل لایه باز تایپوگرافی رمضان مبارک با تکستچر 1

0

 

توضیحات فایل لایه باز تایپوگرافی رمضان مبارک با تکستچر 1:


فایل لایه باز تایپوگرافی رمضان مبارک با تکستچر 1 یکی از طرح های تایپوگرافی تبریک ماه مبارک رمضان می باشد که در ابعاد 2000 در 2000 در نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است و دارای رزولیشن 72 و مناسب برای وب می باشد. شما همچنین می توانید دیگر طرح های ماه مبارک رمضان را مشاهده کنید.

توضیحات ماه مبارک رمضان:


رمضان یا رَمَضان المُبارَک نام نهمین ماه سال قمری است. در این ماه، روزه بر مسلمانان واجب شده‌است. ماه رمضان در دین اسلام ماهی مبارک است.

در قرآن از این ماه به عنوان ماهی که در آن قرآن نازل شده یاد شده‌است. با توجه به آیه ۱۸۵ سوره بقره که نزول قرآن را در ماه رمضان می‌گوید و سوره قدر که نزول قرآن را در شب قدر می‌داند، مسلمانان معتقدند که شب قدر در این ماه واقع است.

توضیح دانلود فایل لایه باز تایپوگرافی رمضان مبارک با تکستچر 1:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین فایل لایه باز تایپوگرافی رمضان مبارک با تکستچر 1 قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3-فایل لایه باز تایپوگرافی رمضان مبارک با تکستچر 1، یک فایل PSD است که در نرم افزار Photoshop قابل ویرایش است.

10,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 10,000 تومان
10,000 تومان – خرید