Support Support

فایل لایه باز تایپوگرافی سال نو مبارک با تکسچر طرح 1

0

 

توضیح فایل لایه باز تایپوگرافی سال نو مبارک با تکسچر طرح 1:


فایل لایه باز تایپوگرافی سال نو مبارک با تکسچر طرح 1 یکی از طرح های تایپوگرافی نوروز می باشد که با تکسچر دیزاین شده است. این فایل در سایز 8,000*10,000 پیکسل با رزولیشن 300 مناسب برای چاپ و وب می باشد.شما همچنین می توانید دیگر فایل های لایه باز تایپوگرافی تبریک سال جدید را مشاهده کنید.

توضیحات دعای تحویل سال:


متن دعای تحویل سال :
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

ترجمه و معنی فارسی دعای تحویل سال :
ای تغییر دهنده دلها و دیده‏ ها * ای مدبر شب و روز * ای گرداننده سال و حالت ها * بگردان حال ما را به نیکوترین حال

توضیح دانلود فایل لایه باز تایپوگرافی سال نو مبارک با تکسچر طرح 1:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین فایل لایه باز تایپوگرافی سال نو مبارک با تکسچر طرح 1 قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3- فایل لایه باز تایپوگرافی سال نو مبارک با تکسچر طرح 1، یک فایل PSD است که در نرم افزار Photoshop قابل ویرایش است.

10,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 10,000 تومان
10,000 تومان – خرید