Support Support

فایل لایه باز عمو نوروز و هفتسین 2

0

 

توضیحات فایل لایه باز عمو نوروز و هفتسین 2:


فایل لایه باز عمو نوروز و هفتسین 2 طرحی از عمو نوروز نماد نوروز باستانی می باشد که شما می توانید از آن در بنرهای نوروزی استفاده کنید. این طرح با پسوند PSD و سایز 10000 * 10000 پیکسل قابل دانلود است و شما می توانید این فایل را در نرم افزار فتوشاپ ادیت کنید. شما می توانید بقیه ی طرح های و وکتورهای نوروز را تماشا کنید.

توضیحات نوروز:


نوروز نخستین روز سال خورشیدی ایرانی برابر با یکم فروردین ماه، جشن آغاز سال نوی ایرانی و یکی از کهن‌ترین جشن‌های به جا مانده از دوران ایران باستان است. خاستگاه نوروز در ایران باستان است و هنوز هم مردم مناطق گوناگون فلات ایران، نوروز را جشن می‌گیرند. زمان برگزاری نوروز، در آغاز فصل بهار است که امروزه به آن برابری بهاری می‌گویند.

توضیح دانلود فایل لایه باز عمو نوروز و هفتسین 2:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین فایل لایه باز عمو نوروز و هفتسین 2 قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3- فایل لایه باز عمو نوروز و هفتسین 2، شامل فایل PSD است که در نرم افزار Photoshop قابل ویرایش است.

4-لطفا به هنگام باز شدن فایل، ابتدا از پوشه ی Layers با کلیک کردن روی چشم لایه ها را فعال کنید.

150,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 150,000 تومان
150,000 تومان – خرید