Support Support

فایل لایه باز 14 بنر اینستاگرام 1

0

 

توضیحات فایل لایه باز 14 بنر اینستاگرام 1:


فایل لایه باز 14 بنر اینستاگرام 1، دارای 7 طرح لایه باز برای پست و 7 طرح لایه باز برای استوری اینستاگرام طراحی شده است که در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است. این طرح به دلیل استفاده از shape قابلیت بزرگنمایی نامحدود بدون افت کیفیت را داراست.این طرح مناسب برای صفحات شبکه های اجتماعی کسب و کار شما می باشد که جهت تبلیغات پوشاک از جمله لباس، کیف و کفش و … می باشد. شما همچنین می توانید دیگر بنرهای شبکه های اجتماعی را تماشا کنید.

سایز پست های اینستاگرام 1080*1080 می باشد و سایز استوری های اینستاگرام 1920*1080 می باشد.

توضیحات فایل PSD:


فرمت پیش فرض ذخیره فایل در نرم افزار فتوشاپ PSD می‌باشد، فایل های PSD در کلیه نسخه های نرم افزار فتوشاپ از ابتدا تا کنون قابل اجرا هستند و فرقی نمی‌کند که شما یک فایل را در چه نسخه ای از فتوشاپ ذخیره کرده اید ، با هر ورژنی از فتوشاپ شما میتوانید فایل خود را باز کرده و از آن استفاده کنید.

توضیح دانلود فایل لایه باز 14 بنر اینستاگرام 1:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین فایل لایه باز 14 بنر اینستاگرام 1 قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3-فایل لایه باز 14 بنر اینستاگرام 1، یک فایل PSD است که در نرم افزار  Photoshop قابل ویرایش است.

4-لطفا به هنگام باز شدن فایل، ابتدا از پوشه ی Layers با کلیک کردن روی چشم لایه ها را فعال کنید.

 

70,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 70,000 تومان
70,000 تومان – خرید