فایل لایه باز 14 بنر اینستاگرام 2

0

توضیحات فایل لایه باز 14 بنر اینستاگرام 2:


فایل لایه باز 14 بنر اینستاگرام 2، دارای 7 طرح لایه باز برای پست و 7 طرح لایه باز برای استوری اینستاگرام طراحی شده است که در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است. این طرح مناسب برای صفحات شبکه های اجتماعی کسب و کار شما می باشد که جهت تبلیغات رستوران ها و فست فود ها و یا حتی پوشاک می باشد. شما همچنین می توانید دیگر بنرهای شبکه های اجتماعی را تماشا کنید.

سایز پست های اینستاگرام 1080*1080 می باشد و سایز استوری های اینستاگرام 1920*1080 می باشد.

توضیحات فایل PSD:


فرمت پیش فرض ذخیره فایل در نرم افزار فتوشاپ PSD می‌باشد، فایل های PSD در کلیه نسخه های نرم افزار فتوشاپ از ابتدا تا کنون قابل اجرا هستند و فرقی نمی‌کند که شما یک فایل را در چه نسخه ای از فتوشاپ ذخیره کرده اید ، با هر ورژنی از فتوشاپ شما میتوانید فایل خود را باز کرده و از آن استفاده کنید.

توضیح دانلود فایل لایه باز 14 بنر اینستاگرام 2:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین فایل لایه باز 14 بنر اینستاگرام 2 قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3-فایل لایه باز 14 بنر اینستاگرام 2، یک فایل PSD است که در نرم افزار  Photoshop قابل ویرایش است.

4-لطفا به هنگام باز شدن فایل، ابتدا از پوشه ی Layers با کلیک کردن روی چشم لایه ها را فعال کنید.

 

70,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 70,000 تومان
70,000 تومان – خرید