Support Support
1+

 

توضیحات فایل svg اصفهان:


فایل svg اصفهان برای استفاده از وب می باشد که قابلیت بزرگنمایی بدون افت کیفیت، قابلیت اعمال انیمیشن و تعاملات سی اس اسی را دارد و می توان اسکریپت برای SVG مورد نظر نوشت. توجه نمایید فایل svg اصفهان شامل فایل svg مسجد شاه می باشد. هم چنین شما می توانید فایل svg شیراز، تهران، مشهد، یزد و تبریز را به صورت جداگانه دانلود کنید، ولی وکتورهوم پیشنهاد دانلود مجموعه فایل های svg مهم ترین شهرهای ایران را با ۱۵ درصد تخفیف به شما می دهد.

همانطور که در عکس مشاهده می کنید فایل بالا با کد css به دو صورت تو پر و تو خالی طراحی شده است و شما امکان هر نوع ویرایشی را بر روی آن ها دارید.
جهت آشنایی بیشتر به شما پیشنهاد میکنم ابتدا دو بلاگ زیر را مطالعه کنید تا ابتدا با کاربرد فایل های svg و سپس با نحوه ی استفاده از آن آشنا شوید:
۱-فایل svg و مزایای استفاده از آن
۲-روش های استفاده از فایل svg در وب

توضیح دانلود فایل svg اصفهان:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین فایل svg اصفهان قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3- فایل svg اصفهان، یک فایل وکتور است که در نرم افزار Illustrator قابل ویرایش است.

13,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 13,000 تومان
13,000 تومان – خرید