Support Support

مجموعه کد و فایل SVG مهم ترین شهرهای ایران

0

 

توضیحات مجموعه کد و فایل SVG مهم ترین شهرهای ایران:


مجموعه کد و فایل SVG مهم ترین شهرهای ایران شامل فایل svg شهرهایی چون اصفهان، تهران، شیراز، یزد، اصفهان و تبریز می باشد که با 15 درصد تخفیف در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است. توجه داشته باشید طیق عکس از هر شهر فقط یک جاذبه در نظر گرفته شده است. یعنی آنچه که در تصویر هست دانلود می کنید. فایل svg  برای استفاده از وب می باشد که قابلیت بزرگنمایی بدون افت کیفیت، قابلیت اعمال انیمیشن و تعاملات سی اس اسی را دارد و می توان اسکریپت برای SVG مورد نظر نوشت. هم چنین شما می توانید فایل svg شیراز، تهران، مشهد، یزد، تبریز و اصفهان را به صورت جداگانه دانلود کنید، ولی وکتورهوم پیشنهاد می کند این پک را با ۱۵ درصد تخفیف دانلود کنید.

همانطور که در عکس مشاهده می کنید فایل بالا با کد css به دو صورت تو پر و تو خالی طراحی شده است و شما امکان هر نوع ویرایشی را بر روی آن ها دارید.
جهت آشنایی بیشتر به شما پیشنهاد میکنم ابتدا دو بلاگ زیر را مطالعه کنید تا ابتدا با کاربرد فایل های svg و سپس با نحوه ی استفاده از آن آشنا شوید:
۱-فایل svg و مزایای استفاده از آن
۲-روش های استفاده از فایل svg در وب

توضیح دانلود مجموعه کد و فایل SVG مهم ترین شهرهای ایران:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین مجموعه کد و فایل SVG مهم ترین شهرهای ایران قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3- مجموعه کد و فایل SVG مهم ترین شهرهای ایران، یک فایل وکتور است که در نرم افزار Illustrator قابل ویرایش است.

66,300 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.