Support Support
0

دانلود موکاپ پول

 

توضیحات موکاپ پول:


موکاپ پول دارای 5 طرح پول می باشد که شما می توانید هر پولی را جایگزین دو هزار تومانی کنید و آن ها را در بنرهای قرعه کشی و یا جایزه استفاده کنید. شما همچنین دیگر فایل های موکاپ را تماشا کنید.

توضیحات موکاپ:


موکاپ (mockup) اصطلاحی است که طراحان وب و گرافیک برای فایل پیش نمایش استفاده می کنند، موکاپ ها فایل های آماده گرافیکی هستند که در موضوعات مختلفی مثل پوستر، کارت ویزیت، لوگو، قالب سایت و … استفاده می شود . فایل های موکاپ (mockup)  در نرم افزار فتوشاپ به صورت  PSD  ایجاد می شود و همان طور که گفته شد طراحان از موکاپ ها به عنوان یک پیش نمایش برای آثار خود استفاده می کنند. فرض مثال طراح گرافیکی اثری مانند لوگو طراحی می کند و می خواهد نتیجه اثر خود به صورت یک طرح چاپ شده بر روی کاغذ مشاهده کند و یا فایل اصلی را برای تایید در اختیار مشتری قرار ندهد، بهترین راه استفاده از یک موکاپ برای نمایش نتیجه نهایی است که به بهترین شکل صورت میگرد و می تواند نتیجه را به مشتری نشان دهد تا رضایت مشتری جلب کند.
به طور کلی mockup این امکان را به طراح می دهد تا بتواند بهتر بر روی جزئیات طرح از جمله انتخاب رنگ ، سایز ، سبک نمایش و … تصمیم گیری کند.

برای دانستن مطالب بیشتر درباره ی موکاپ به شما پیشنهاد میکنم بلاگ زیر را مطالعه کنید:

موکاپ (MOCKUP) چیست؟

توضیح دانلود موکاپ پول:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین موکاپ پول قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3- موکاپ پول، یک فایل PSD است که در نرم افزار Photoshop قابل ویرایش است.

15,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 15,000 تومان
15,000 تومان – خرید