وکتور آیکن شهرهای ایران سری 2

4+
avatar

 

توضیحات وکتور آیکن شهرهای ایران سری 2:


وکتور آیکن شهرهای ایران سری 2 شامل 6 آیکن از جاذبه های شهرهای ایران می باشد از جمله آیکن باغ شاهزاده ماهان(کرمان)، آیکن حرم امام رضا(مشهد)، آیکن گنبد سلطانیه(زنجان)، آیکن حرم حضرت معصومه(قم)، آیکن دروازه درب کوشک(قزوین)، آیکن طاق بستان(کرمانشاه). شما می توانید این مجموعه آیکن را با 10 درصد تخفیف دانلود کنید و همچنین دیگر آیکن ها را ببینید.

توضیحات شهرهای ایران:


مشهد:مشهد کلان‌شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر در زمان افشاریان، پایتخت ایران بود. مشهد با ۳۵۱ کیلومتر مربع مساحت، دومین شهر پهناور ایران پس از تهران است. این شهر به واسطهٔ وجود حرم علی بن موسی الرضا، هشتمین امام مذهب شیعه، سالانه پذیرای بیش از ۲۷ میلیون زائر از داخل و دو میلیون زائر از خارج از کشور است.

قم:  قم شهری است که در ۱۲۵ کیلومتری جنوب تهران واقع شده‌است. این شهر در کنار رودخانهٔ قمرود و در دشت قم قرار دارد. شهر قم مرکز استان قم و نیز مرکز شهرستان قم می‌باشد.این شهر مدفن فاطمه معصومه دختر موسی بن جعفر، پیشوای هفتم شیعه است.

زنجان: زنجان مرکز استان زنجان و شهرستان زنجان در شمال غربی ایران که در منطقه آذربایجان واقع شده‌است؛ مردم منطقه هنوز هم تلفظ زنگان را برای این شهر به کار می‌برند.  صنایع دستی از قبیل ورشوسازی و نقره‌سازی و ملیله کاری و چاروق‌دوزی و چاقوسازی و فرش‌بافی (فرش زنجان) آن مشهور است.

کرمان:کرمان یکی از کلان‌شهرهای ایران و مرکز استان کرمان پهناورترین استان ایراندرجنوب شرقی این کشور واقع است. کرمان یکی از پنج شهر تاریخی ایران است.حاشیه‌نشینی مهم‌ترین مشکل کلانشهر کرمان است.

قزوین:یکی از شهرهای ایران در غرب و مرکز استان و شهرستان قزوین است. ریشه شهر قزوین متعلق به دوران ساسانیان است که به دستور شاپور رونق یافت. قزوین در زمان حکومت صفوی ۵۷ سال پایتخت ایران بوده‌ و به همین دلیل دارای اماکن و موزه‌های تاریخی بسیاری است. قزوین پایتخت بزرگ خوشنویسی ایران است.

کرمانشاه: کرمانشاه نهمین شهر پرجمعیت و یکی از کلان‌شهرهای ایران و مرکز استان کرمانشاه در ایران است. شهر کرمانشاه بزرگترین شهر کردنشین محسوب می‌گردد و مهم‌ترین شهر در منطقهٔ مرکزی غرب ایران است. کرمانشاه از شهرهای تاریخی و فرهنگی ایران به‌شمار می‌رود و پیدایش آن به سده چهارم میلادی بازمی‌گردد و از آن دوران تا حمله اعراب به ایران به عنوان دومین پایتخت ساسانیان مورد توجه حکومت بود.

توضیح دانلود وکتور آیکن شهرهای ایران سری 2:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین وکتور آیکن شهرهای ایران سری 2 قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3- وکتور آیکن شهرهای ایران سری 2، یک فایل وکتور است که در نرم افزار Illustrator قابل ویرایش است.

100,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 100,000 تومان
100,000 تومان – خرید