Support Support

وکتور جاذبه های ارومیه 1

1+

توضیحات وکتور جاذبه های ارومیه 1:


وکتور جاذبه های ارومیه 1 شامل 6 وکتور آیکن جاذبه های آذربایجان غربی یا وکتور آیکن جاذبه های ارومیه می باشد از جمله وکتور مسجد سردار ارومیه،

وکتور سه گنبد ارومیه، وکتور مسجد جامع ارومیه, وکتور ساختمان شهرداری ارومیه ، وکتور پل شهید کلانتری ارومیه، وکتور کلیسای ننه مریم ارومیه. این فایل قابلیت بزرگ نمایی بدون افت کیفیت را دارد. شما می توانید دیگر آیکن ها را ببینید.

توضیحات جاذبه های ارومیه:


مسجد سردار ارومیه: مسجد سردار در خیابان امام شهرستان ارومیه و در امتداد بافت قدیمی شهر که به راسته‌ی غلامخان معروف است، قرار دارد و از آثار به جای مانده قاجاریان می‌باشد.

سه گنبد ارومیه: سه‌گنبد نام برجی است در جنوب شرقی شهر ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی ایران. این بنا آرامگاه بوده و در سال ۵۸۰ قمری ساخته شده. در مدخل بنا سه کتیبه به خط کوفی است که آن را از سنگ تراشیده‌اند و در پایان کتیبه، محرم سال ۵۸۰ هجری خوانده می‌شود.

مسجد جامع ارومیه:مسجد جامع ارومیه یک اثر تاریخی که با شکوه فراوان در مجاورت بازار ارومیه قرار دارد، متعلق به سده هفتم هجری قمری (مربوط به ایلخانان) است. محراب این مسجد از نظر گچبری یکی از زیباترین آثار هنر معماری دوران مغول می‌باشد.

ساختمان شهرداری ارومیه:شهرداری ارومیه مربوط به دوره پهلوی اول است و در اورمیه، میدان انقلاب واقع شده و این اثر به‌ عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.لازم به ذکر است ساختمان شهرداری ارومیه از کاخ شهرداری تبریز که اولین شهرداری ایران بود الگو برداری شده است.

پل شهید کلانتری ارومیه:پل میان‌گذر دریاچۀ ارومیه بر روی دریاچۀ ارومیه بنا نهاده شده‌است و قسمتی از بزرگراه شهید کلانتری است. این پل دو استان آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در شمال غربی ایران را به هم متصل می‌کند.

کلیسای ننه مریم ارومیه: کلیسای ننه‌مریم یا حضرت مریم یا مارت مریم یا شرق‌آشور یکی از قدیمی‌ترین و بزرگترین کلیساهایایران و جهان‌است و در خیابان خیام جنوبی شهر ارومیه قرار دارد.

 

توضیح دانلود وکتور جاذبه های ارومیه 1:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین وکتور جاذبه های ارومیه 1 قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3-وکتور جاذبه های ارومیه 1، یک فایل وکتور است که در نرم افزار Illustrator قابل ویرایش است.

100,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 100,000 تومان
100,000 تومان – خرید