وکتور حرم امام رضا 2

0

توضیحات وکتور حرم امام رضا 2:


وکتور حرم امام رضا 2 طرحی زیبا از جاذبه های مشهد به صورت دو طرح رنگی و بدون رنگ برای شما کاربران عزیز طراحی شده است.
شما همچنین می تونید دیگر وکتورها و فایل svg و بنر های حرم اما رضا را مشاهده کنید.

توضیحات حرم امام رضا(ع) مشهد:


در یازدهم ذوالقعدهٔ سال ۱۴۸ هجری قمری مصادف با ۲۹ دسامبر ۷۶۵ میلادی در مدینه در خانهٔ موسی کاظم، امام هفتم شیعیان ۱۲ امامی، پسری به دنیا آمد که بعد از پدرش عهده‌دار مقام امامت شد. نامش علی بود و بعدها ملقب به رضا شد.
به عقیدهٔ شیعیان علی بن موسی الرضا به دست مأمون و با خوراندن سم کشته شد، اما عده‌ای از اهل سنت معتقد هستند او توسط کسی غیر از مأمون مسموم شد.

حرم امام رضا یکی از برترین جاذبه‌ها و قطب گردشگری مذهبی کشور و شهر زیارتی مشهد است است. مکان مقدسی که هشتمین آفتاب ولایت و امامت علی بن موسی الرضا را در آغوش خود گرفته است.این مکان که در مرکز شهر مشهد در استان خراسان رضوی ایران واقع است، نزد شیعیان امامی به‌عنوان «حرم» و مکانی مقدس گرامی داشته می‌شود.

دیرینگی کهن‌ترین بخش‌های این حرم به دههٔ ۶۱۰ ه‍.ق (دههٔ ۱۲۳۰ م) می‌رسد. از دورهٔ تیموریان هم‌زمان با نوسازی بسیاری از بناهای کهن خراسان در طوس، هرات و نیشابور، به این مکان نیز توجه ویژه‌ای شد. بسیاری از ساختمان‌های این حرم از دورهٔ صفویان به‌ویژه روزگار شاه طهماسب صفوی به‌جا مانده‌است. وسعت حرم در طول این بازسازی‌ها از ۱۲ هزار مترمربع در گذشته به مساحت کنونی آن در حدود یک میلیون متر مربع رسیده‌است که آن را تبدیل به یکی از بزرگترین اماکن مذهبی جهان کرده‌است.

توضیح دانلود وکتور حرم امام رضا 2:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین وکتور حرم امام رضا 2 قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3-وکتور حرم امام رضا 2، یک فایل وکتور است که در نرم افزار Illustrator قابل ویرایش است.

8,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 8,000 تومان
8,000 تومان – خرید