وکتور رایگان آیکن نرم افزارهای adobe

 

دانلود وکتور رایگان آیکن نرم افزارهای adobe

توضیحات وکتور رایگان آیکن نرم افزارهای adobe:


وکتور رایگان آیکن نرم افزارهای adobe شامل 4 آیکن از نرم افزارهای ایلستریتور(Illustrator)، فتوشاپ(Photoshop)، پریمایر(premiere) و افتر افکت(After Effect) و 4 آیکن از فایل های این نرم افزارها می باشد. شما می توانید این مجموعه آیکن را به صورت رایگان دانلود کنید و همچنین دیگر آیکن ها را ببینید.

توضیحات نرم افزارهای adobe:


Adobe illustrator CC:
یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای طراحی و ویرایش فایلهای برداری با عنوان Vector است.حسنی که طراحی برداری نسبت به طراحی استاندارد یعنی Bitmap دارد این است که طرحهای گرافیکی مبتنی بر بردار با تغییر سایز و بزرگتر شدن، تغییری در کیفیتشان ایجاد نمی‌شود.بنابراین شما هر چقدر این نوع طرحها را تغییر سایز بدهید بدون تغییر محسوسی، قادرید خروجی چاپی با کیفیت مناسب بگیرید.این نکته نرم‌افزارهای طراحی برداری را به گزینه مناسبی برای طراحی لوگو و طرحهای گرافیکی در سایز بزرگ همانند بیلبوردهای استفاده شده در تبلیغات خیابانی تبدیل می‌کند. نکته مهم دیگر در نسخه‌ جدید Illustrator قابلیت تایپ و فارسی نویسی مستقیم در محیط برنامه بدون نیاز به هرگونه فارسی‌نویس و یا نرم افزار مجزایی است که کار را برای طراحان ایرانی بسیار راحت می‌کند.

Adobe Photoshop CC:
و اما می‌رسیم به اولین و بهترین نرم‌افزار گرافیکی ساخت و ویرایش تصویر در جهان یهنی فتوشاپ!
این نرم‌افزار با محیطی ساده و کاربر پسند و همچنین قابلیت‌های فراوان برای ساخت و ویرایش حرفه‌ای عکس کاربران زیادی را به خود جذب کرده‌است. به طوری که الان کسی نیست که در کامپیوترش فتوشاپ نداشته باشد!

Adobe After Effects CC 64 Bit:
با استفاده از این نرم افزار می توانید یک فیلم گفته شده را تدوین کرده و جلوه های صوتی و تصویری در آن اعمال کنید و برای پخش آماده سازی کنید. مثلا موزیکی را به صورت پیشرفته در زمینه فیلم قرار دهید و یا جلوه های دو بعدی و سه بعدی بر روی یک فیلم اعمال کنید، هم چنین این نرم افزار ابزار قدرتمندی برای ساخت موشن ها هستند.

Adobe Premiere Pro CC 64 Bit:
Premiere نرم افزاری قدرتمند برای میکس و تدوین فیلمها و فایلهای ویدئویی است. ابزارهای قدرتمندی که برای تغییرات صوتی و تصویری در این برنامه طراحی شده اند، شما را قادر می‌سازد تا هر آنچه در ذهنتان نقش بسته است را توسط کامپیوتر خود، تولید کنید.

توضیح دانلود وکتور رایگان آیکن نرم افزارهای adobe:


لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین وکتور رایگان آیکن نرم افزارهای adobe قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

رایگان – خرید
رایگان
رایگان – خرید