Support Support

وکتور ساختمان شهرداری ارومیه

0

توضیحات وکتور ساختمان شهرداری ارومیه 1:


وکتور ساختمان شهرداری ارومیه 1 طرحی زیبا از وکتور جاذبه های ارومیه با قابلیت بزرگنمایی نامحدود بدون افت کیفیت است.
شما همچنین می تونید دیگر وکتورها و تصاویر وکتور ساختمان شهرداری ارومیه را مشاهده کنید.

توضیحات ساختمان شهرداری ارومیه:


وقتی سخن از آثار تاریخی شهر ارومیه باشد، باید در این میان به یکی از زیباترین بناها و جاهای دیدنی ارومیه، یعنی «ساختمان شهرداری ارومیه» اشاره شود. بنایی که با بیش از ۹۰ سال قدمت دارد.

هنگامی که وارد میدان انقلاب ارومیه می شوید، سه بنای مهم قدیمی شامل شهرداری، شهربانی، ستاد لشگر ۶۴ و همچنین ساختمان جدیدتر دادگستری نظر شما را جلب می‌کنند که هر کسی دوست دارد آن را تماشا کند. در این میان، ساختمان قدیمی شهرداری ارومیه نیز همچون نگینی در این قاب می‌درخشد.

توضیح دانلود وکتور ساختمان شهرداری ارومیه 1:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین وکتور ساختمان شهرداری ارومیه 1 قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3- وکتور ساختمان شهرداری ارومیه 1، یک فایل وکتور است که در نرم افزار Illustrator قابل ویرایش است.

15,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 15,000 تومان
15,000 تومان – خرید