Support Support

وکتور مسجد جامع ارومیه 1

0

توضیحات وکتور مسجد جامع ارومیه 1:


وکتور مسجد جامع ارومیه 1 طرحی زیبا از وکتور جاذبه های ارومیه با قابلیت بزرگنمایی نامحدود بدون افت کیفیت است.
شما همچنین می تونید دیگر وکتورها و تصاویر مسجد جامع ارومیه را مشاهده کنید.

توضیحات وکتور مسجد جامع ارومیه 1:


در مجاورت بازار ارومیه اثر تاریخی  و با شکوهی قرار دارد، که با توجه به اسناد به دست آمده، مربوط به دروه ایلخانان است. موقعیت این بنای تاریخی در بازار طوری است که از سه طرف به معابر عمومی متصل می‌شود. این بنا مسجدی بسیار زیبا است که محراب آن یکی از زیباترین آثار گچبری و هنرمعماری دوران مغول می‌باشد.

مسجد جامع ارومیه که به مسجد رضاییه نیز مشهور است، از مراکز و مدارس دینی معروف آذربایجان غربی است. این بنا مربوط به نیمه دوم سده هفتم هجری قمری است که در دوره‎های مختلف بازسازی و تکمیل شده تا به صورت امروزی درآمده است.

مسجد جامع ارومیه از قسمت‎هایی همچون شبستان گنبددار قدیمی، چهلستون، محراب، کتیبه‎ها، حجره‎های قدیمی اطراف صحن مسجد و قسمت‎های نوساز اطراف صحن تشکیل شده است. امیدواریم اگر تا به حال این بنای بی‎نظیر را از نزدیک ندیده‌اید، بزودی از آن بازدید کنید، چراکه ارزشش را دارد.

توضیح دانلود وکتور مسجد جامع ارومیه 1:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین وکتور مسجد جامع ارومیه 1 قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3- وکتور مسجد جامع ارومیه 1، یک فایل وکتور است که در نرم افزار Illustrator قابل ویرایش است.

15,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 15,000 تومان
15,000 تومان – خرید