Support Support
0

 

توضیحات وکتور مسجد شاه:


وکتور مسجد شاه یکی از جاذبه های اصفهان می باشد که به صورت رنگی طراحی شده است. وکتور پل خواجو قابلیت بزرگنمایی نامحدود بدون افت کیفیت را دارد. شما همچنین می توانید دیگر تصاویر و وکتورهای مسجد شاه را مشاهده کنید.

توضیحات مسجد شاه اصفهان:


یکی از مهمترین بناهای عصر صفویه مسجد شاه است که پیش تر به نام های مسجد سلطانی جدید و جامع عباسی شهرت داشت. این بنا از شاهکارهای معماری، کاشی کاری و نجاری در قرن یازدهم هجری است.
مسجد شاه ، نمایانگر اوج هزار سال مسجد سازی در ایران به شمار می رود. این مسجد در ضلع جنوبی میدان نقش جهان بنا شده، بنای آن در سومین مرحله از اجرای طرح میدان نقش جهان به فرمان شاه عباس بزرگ آغاز گردید و در دوره شاه صفی به پایان رسیده است.
با این که در این وکتور نمای بیرونی مسجد شاه به تصویر کشیده شده است اما نمای داخل آن به حدی مبهوت کننده است که به شما پیشنهاد میکنم تماشای  آن را از نمای نزدیک تجربه کنید.

توضیح دانلود وکتور مسجد شاه:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین وکتور مسجد شاه قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3- وکتور مسجد شاه، یک فایل وکتور است که در نرم افزار Illustrator قابل ویرایش است.

15,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 15,000 تومان
15,000 تومان – خرید