Support Support

وکتور کارت عابر بانک شهر 2

0

 

توضیحات وکتور کارت عابر بانک شهر 2:


وکتور کارت عابر بانک شهر 2 یا شهر کارت جهت استفاده برای درج شماره کارت و ارائه به مشتریان در قالب یک طرح زیبا می باشد. این طرح با قابلیت بزرگنمایی بدون افت کیفیت،  و امکان هر گونه ویرایش طراحی شده است.
کارت های عابر بانک جهت استفاده کاربران برای درج شماره کارت و نام خود روی کارت و تحویل به مشتری در شبکه های اجتماعی یا استفاده در سایت جهت واریز طراحی شده است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که یک مشتری از شما، شماره کارتتان را برای واریز وجه می خواهد، حالا چقدر زیبا می شود اگر یک طرح گرافیکی از کارت عابر بانک خود داشته باشید و آن را برای مشتری خود ارسال کنید.

لطفا جهت حفظ امنیت بعد از خرید از درج cvv2 و تاریخ انقضا بر روی کارت حتما جلوگیری کنید.

طرح کارت عابر بانک برای بانک ملت، بانک ملی، بانک صادرات، بانک شهر، بانک سامان، بانک رسالت، بانک رفاه، بانک پارسیان، بانک مسکن، بانک ایران زمین،  هم طراحی شده است و شما می توانید آن ها را دانلود کنید.

توضیح دانلود وکتور کارت عابر بانک شهر:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین وکتور کارت عابر بانک شهر 2 قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3- وکتور کارت عابر بانک شهر 2، یک فایل وکتور است که در نرم افزار Illustrator قابل ویرایش است.

20,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 20,000 تومان
20,000 تومان – خرید