وکتو بنر فانتزی سال 1403 و اژدها

2+

 

وکتور بنر فانتزی سال 1403 و اژدها

توضیحات وکتو بنر فانتزی سال 1403 و اژدها:


وکتو بنر فانتزی سال 1403 و اژدها به صورت یک بنر فانتزی با قابلیت بزرگنمایی نامحدود بدون افت کیفیت قابل استفاده در وب و چاپ می باشد  . این طرح با پسوند PSD و JPG قابل دانلود است و شما می توانید این فایل را در نرم افزار ایلستریتور و کورل دراو ادیت کنید. شما می توانید بقیه ی طرح های و وکتور نوروز را تماشا کنید.

توضیح دانلود وکتو بنر فانتزی سال 1403 و اژدها:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین وکتو بنر فانتزی سال 1403 و اژدها قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3- وکتو بنر فانتزی سال 1403 و اژدها، شامل فایل AI است که در نرم افزار  Illustrator و CorelDRAW قابل ویرایش است.

4-فایل jpg طرح بدون واترمارک در پوشه دانلودی می باشد و شما می توانید بدون نیاز به نرم افزار از آن استفاده کنید.

 

توضیحات نوروز:


نوروز نخستین روز سال خورشیدی ایرانی برابر با یکم فروردین، جشن آغاز سال نوی ایرانی و یکی از کهن‌ترین جشن‌ها از دوران ایران باستان است. خاستگاه نوروز در ایران باستان است و در مناطق زیادی در آسیا و دیگر نقاط جهان جشن گرفته می‌شود. زمان برگزاری نوروز، در آغاز فصل بهار است.

نوروز در ایران و افغانستان آغاز سال نو محسوب می‌شود و در برخی دیگر از کشورها یعنی تاجیکستان، روسیه، قرقیزستان، قزاقستان، سوریه، عراق، گرجستان، جمهوری آذربایجان، آلبانی، چین، ترکمنستان، هند، پاکستان و ازبکستان تعطیل رسمی است و مردمان آن جشن را برپا می‌کنند.

نوروز به عنوان یک جشن کهن از اقوام متعددی در منطقه به ارث رسیده‌است و با رنگ و انگ ویژه، شناسنامه ایرانی به خود گرفته و از آن به عنوان نماد پیوند دهنده افراد و اقوام ایرانی و ملت ایران یاد می‌شود. ایرانیان نوروز را آغازگر رستاخیز طبیعت، گاه رویش و زایش باغ و بوستان می‌دانند و بر این باور هستند که در نوروز، همزمان با طبیعت، باید روزگار نو و جدیدی را با روان و نگرش نو، در تن‌پوش تازه‌ای آغاز کنند.

نوروز، با عنوان رسمی «روز بین‌المللی نوروز»، توسط یونسکو به عنوان میراث فرهنگی و معنوی بشر به ثبت جهانی رسیده‌است. این روز همچنین یکی از روزهای مقدس و اعیاد مذهبی زرتشتیان و بهاییان نیز به‌شمار می‌رود.

 

20,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 20,000 تومان
20,000 تومان – خرید