Support Support

کاتالوگ معرفی محصولات

0

 

دانلود کاتالوگ معرفی محصولات

توضیحات کاتالوگ معرفی محصولات:


کاتالوگ معرفی محصولات یک کاتالوگ به ابعاد 21 در 21 سانتی متر با رزولیشن 300 می باشد. این کاتالوگ کاملا با ابزار shape ساخته شده و محتوای و رنگبندی آن به آسانی قابل ویرایش است.

کاتالوگ معرفی محصولات شامل صفحه ی کاور و 10 صفحه داخلی می باشد. که شما میتوانید به آسانی آن ها را بر حسب نیازتان جا به جا کنید.

نحوه ی آموزش تغییر محتوای کاتالوگ در بلاگ زیر قرار داده شده است.

شما می توانید دیگر بروشورها و کاتالوگ ها را مشاهده کنید.

توضیحات کاتالوگ:


کاتالوگ به دفترچه یا کتابچه کاملی گفته می شود که به معرفی شرکت یا سازمان یا کارخانه ای که محصولی یا خدمتی را به مشتریان خود ارائه میدهد، می پردازد. کاتالوگ ها برای ایجاد رابطه بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان تولید می شود. هر چه کاتالوگ بهتر طراحی و چاپ شده باشد مصرف کنندگان تصمیم راحت تری برای انتخاب کالای مورد نطر خود خواهند داشت پس طراحی کاتالوگ و چاپ کاتالوگ نقش بسزایی در انتخاب مشتریان خواهد داشت.

 

توضیح دانلود کاتالوگ معرفی محصولات:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین کاتالوگ معرفی محصولات قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3- کاتالوگ معرفی محصولات، یک فایل PSD است که در نرم افزار Photoshop قابل ویرایش است.

30,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 30,000 تومان
30,000 تومان – خرید