Support Support

کارت ویزیت آرایشگاه مردانه

0

دانلود کارت ویزیت آرایشگاه مردانه

 

توضیحات کارت ویزیت آرایشگاه مردانه:


کارت ویزیت آرایشگاه مردانه یک فایل لایه باز(psd) زیبا برای تبلیغ کار آرایشگران عزیز می باشد. این طرح با رزولیشن 300 و سایز استاندارد کارت ویزیت و همچنین داشتن خطوط راهنما برای حاشیه ی امن یا لبه گرد یا لبه تیز می باشد.این طرح مناسب برای چاپ است. شما همچنین می توانید دیگر کارت ویزیت ها را تماشا کنید.

توضیحات فایل PSD:


فرمت پیش فرض ذخیره فایل در نرم افزار فتوشاپ PSD می‌باشد، فایل های PSD در کلیه نسخه های نرم افزار فتوشاپ از ابتدا تا کنون قابل اجرا هستند و فرقی نمی‌کند که شما یک فایل را در چه نسخه ای از فتوشاپ ذخیره کرده اید ، با هر ورژنی از فتوشاپ شما میتوانید فایل خود را باز کرده و از آن استفاده کنید.

توضیح دانلود کارت ویزیت آرایشگاه مردانه:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین کارت ویزیت آرایشگاه مردانه قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3-کارت ویزیت آرایشگاه مردانه، یک فایل PSD است که در نرم افزار Photoshop قابل ویرایش است.

 

7,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 7,000 تومان
7,000 تومان – خرید