کارت ویزیت مزون لباس زنانه 1

 

توضیحات کارت ویزیت مزون لباس زنانه 1:


کارت ویزیت مزون لباس زنانه 1، یک فایل لایه باز در نرم افزار ایلستریتور برای تبلیغ مزون لباس عروس یا مزون لباس شب می باشد. این طرح با رزولیشن 300  با لبه تیز می باشد. توجه داشته باشید که یک فایل جدید با سایز مورد نظر و طرح و قالب مورد نظر را ایجاد کنید و طرح دانلود شده را در قالب خود قرار دهید.این طرح مناسب برای چاپ است و قابلیت بزرگنمایی نامحدود بدون افت کیفیت را دارد. لطفا حاشیه های امن را رعایت کنید و از قرار دادن متن و اطلاعات مهم در حاشیه امن جلوگیری کنید. شما همچنین می توانید دیگر کارت ویزیت ها را تماشا کنید.

توضیحات وکتور:


به طور کلی به تصاویری اطلاق میشود که دارای فرمت های ai ، Eps ,… هستند . این فرمت های تصویری خروجی نرم افزارهای برداری مانند ایلستریتور ، کرل و … هستند (البته با این ابزارها میتوان تصاویر رستر هم ویرایش کرد و خروجی گرفت) . زمانی که از نرم افزارهای برداری صحبت میکنیم ، به این معنی ست که این ابزارها روی نقاط در لایه های تصاویر تمرکز دارند و به همین دلیل خروجی این تصاویر مانند ابزارهایی مثل فتوشاپ ، به صورت بیت ی نیست و کیفیت بالایی خواهند داشت . اصول کار این نرم افزارها براساس قواعد و اصول ریاضی طراحی شده است.

توضیح دانلود کارت ویزیت مزون لباس زنانه 1:


لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین کارت ویزیت مزون لباس زنانه 1 قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

 

7,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 7,000 تومان
7,000 تومان – خرید