فایل لایه باز تقویم رومیزی با طراحی معرفی محصولات

0

تخفیف این محصول از قبل روی قیمت آن اعمال شده است (مبلغی که مشاهده میکنید با تخفیف محاسبه شده است)

دانلود فایل لایه باز تقویم با طراحی معرفی محصولات

دانلود فایل لایه باز تقویم با طراحی معرفی محصولات

دانلود فایل لایه باز تقویم 1398 با طراحی معرفی محصولات

دانلود فایل لایه باز تقویم 1398 با طراحی معرفی محصولات

توضیحات فایل لایه باز تقویم رومیزی با طراحی معرفی محصولات:


فایل لایه باز تقویم رومیزی با طراحی معرفی محصولات یک فایل AI با قابلیت تغییر اعداد، متون، رنگ ها و تصاویر یا هرگونه دیزاین دیگری برای سال نو شمسی طراحی شده است. این تقویم در سایز 21 در 14 سانتی متر می باشدو مناسب برای چاپ است. شما می توانید در این تقویم مهم ترین محصولات کسب و کار خود را معرفی کنید.

توضیحات تقویم شمسی:


طراحان گاه‌شماری جلالی، گروهی ریاضیدان و اخترشناس بودند که نامدارترین آن‌ها حکیم عمر خیام ریاضیدان و شاعر ایرانی بود. اینان به سفارش ملکشاه سلجوقی و با اصلاح گاه‌شماری یزدگردی به این گاه‌شمار نوین دست یافتند. گاه‌شماری جلالی با حفظ سرآغاز و طول سال با تغییر مبدأ، اسامی و طول ماه‌ها در قالب گاه‌شماری هجری خورشیدی برجی درآمده و باز با تغییراتی در طول ماه‌ها ضمن تنوع اسامی آنها، عنوان تقویم هجری خورشیدی پیدا کرد.

وکتور چیست؟

وکتور از رایج‌ترین فرمت‌های تصویری برداری محسوب می شود. در وکتور تصویر در قالب مجموعه‌ای از مشخصات هندسی مانند نقاط، خطوط، منحنی‌ها، دایره‌ها و چند ضلعی‌ها ذخیره می‌شود. تصاویر در فایل وکتور از خطوط و منحنی‌هایی به نام بردار تشکیل شده‌اند که در آن اطلاعات راجع به رنگ و سایز به صورت ریاضی تعریف می‌شوند .

با این که این گونه فایل‌ها حجم کمی دارند، ولی می‌توان به مقدار بی‌نهایت اندازه‌ی این تصاویر را بدون از دست دادن کیفیت تغییر داد. این تصاویر مستقل از رزولوشن هستند و می‌توان آن‌ها را بزرگ و کوچک کرد و در هر رزولوشن بدون از دست دادن جزئیات و وضوح آن تصویر را چاپ کرد. فایل لایه باز وکتور فرمت خروجی برخی از نرم افزار‌های گرافیکی مثل Adobe illustrator و Corel است .

 

توضیح دانلود فایل لایه باز تقویم رومیزی با طراحی معرفی محصولات:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین فایل لایه باز تقویم رومیزی با طراحی معرفی محصولات قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3- فایل لایه باز تقویم رومیزی با طراحی معرفی محصولات، یک فایل PSD است که در نرم افزار Photoshop قابل ویرایش است.

 

30,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 30,000 تومان
30,000 تومان – خرید