Support Support

10 موشن گرافیک بنر عنوان 1

0
video

 

توضیحات 10 موشن گرافیک بنر عنوان 1:


موشن گرافیک 10 آیکن شبکه های اجتماعی 1 شامل 10 فایل mov به صورت ترنسپرنت می باشد که شامل بنرهای عنوان برای متنون و عنوان های شما به صورت متحرک می باشد.

شما می توانید از موشن بنرهای عنوان که هر کدام به صورت خاص طراحی و اجرا می شود در پروژه های After Effect و Premiere استفاده کنید. این موشن ها بدون بکگراند و به صورت ترنسپرنت هستند و شما آن ها را روی هر لایه ای که انداختید لایه های زیر آن نمایان می باشد.

سایز هر کدام از آیکن ها 500*1500 است و duration یا مدت زمان باقی ماندن آیکن 10 ثانیه است.

توضیحات آموزش نحوه استفاده از 10 موشن گرافیک بنر عنوان 1 :


شما می توانید از طریق بلاگ زیر نحوه ی استفاده از این فایل موشن را آموزش ببینید.

آموزش استفاده از موشن گرافیک وکتورهوم

توضیحات موشن:


ویدیوهایی که پیام و محتوا را به‌صورت متحرک منتقل می‌کنند موشن هستند. واژه موشن Motion در زبان فارسی پویا ترجمه می‌شود و به هر چیزی که دارای حرکت باشد می‌گویند.

انتقال محتوا با این روش از مزیت‌های بسیاری برخوردار است. از جمله اینکه می‌توان محتوا را به‌صورت تأثیرگذارتر و جذاب‌تر در زمان کوتاه‌تری به مخاطب ارائه داد.

موشن‌ ها می‌توانند به‌صورت آفلاین و آنلاین بر روی کامپیوتر و موبایل در وب‌سایت‌ها و نرم‌افزارهایی که قابلیت نمایش ویدیو را دارند نمایش داده شوند.

 

توضیح دانلود 10 موشن گرافیک بنر عنوان 1:


1- لطفا قبل از خرید حتما راهنمای تصویری خرید و قوانین سایت را مشاهده کنید و طبق مراحل پیش بروید، پس از پرداخت آنلاین 10 موشن گرافیک بنر عنوان 1 قابل دانلود است و هم چنین برای شما اتوماتیک ایمیل میگردد پس در هر ساعت از شبانه روز می توانید این فایل را دریافت کنید.

2-دوستان عزیزی که قصد خرید از سایت وکتورهوم را دارند توجه داشته باشند گاهی به ندرت هنگام انتقال از صفحه ی پرداخت به سایت وکتورهوم به علت قطعی ارتباط با بانک فایل خریداری شده ارسال نمی شود، در این مواقع نگران نباشید و با ارسال یک ایمیل یا تماس با ما فایل مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

3-10 موشن گرافیک بنر عنوان 1، شامل 10 فایل MOV است که در نرم افزار افتر افکت و پریمیر قابل ویرایش است.

70,000 تومان – خرید

نظر کاربران

برای ثبت نظر وارد حساب کاربری خود شوید.

قیمت محصول : 70,000 تومان
70,000 تومان – خرید