سوالات متداول

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه "پروفایل من" به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش "اطلاعات کاربری" امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد.

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید قبل از خرید با حساب کاربری خود وارد شوید تا اطلاعات خرید شما در حساب کاربریتان ذخیره شود، سپس دربخش پروفایل من گزینه های "تاریخچه ی خرید" و "فایل های من" سوابق خرید شما را نشان می دهد.

خیر، شما می توانید بدون وارد شدن به حساب کاربری، خرید خود را انجام دهید.
اما با عضویت در وکتورهوم می‌توانید: 
- سریع‌تر و ساده‌تر خرید کنید
- به لینک دانلودهای خود تا 24 ساعت دسترسی داشته باشید.
- به سادگی سوابق خرید و فعالیت‌های خود را مدیریت کنید
- نقد، بررسی و نظرات خود را با دیگران به اشتراک گذارید
- در جریان فروش‌های ویژه و آفرها قرار بگیرید

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید و پس از پرداخت هزینه فایل را همان لحظه دانلود کنید.

بله اگر شما قصد سفارش یک طرح ویژه را دارید که در کمترین زمان و با کیفیت عالی پیاده سازی شود در صفحه اصلی در بخش سفارش اختصاصی درخواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس گیرند و سفارش شما را اجرایی کنند.